KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14834143

nr 1483 4143

Josef Öberg

(1890-1967), Sverige

Signerad, akvarell, Stockholmsmotiv, 36x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm

Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 19:32:47

18/8 11:41:13 1      250 kr
22/8 19:27:47 2      Vinnande bud

Josef Öberg

Läs mer om Josef Öberg